Typowanie zakładów bukmacherskich – jak to robić efektywnie?

Na internecie roi się aż od poradników na przeróżne tematy, jednakże większość z nich jest napisana nieprzejrzyście, oraz nawet czasami nie na temat. Jednakże my chcemy wam przekazać wiedzę na temat bukmacherów jak najprościej, oraz w sposób przejrzysty obstawiać zakłady sportowe u bukmacherów. Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika!

Typowanie zakładów bukmacherskich – jak to robić efektywnie?

Pomyśl o konsekwencjach swoich czynów

Wszystko na tym świecie ma swoje plusy i minusy. Jednakże musimy myśleć również o tym, że każda nasza akcja wpłynie na nasze życie w jakimś stopniu. Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi, one również mogą wpłynąć na nasze życie w pozytywny, bądź i też negatywny sposób. No ale przejdźmy do tematu przewodniego. Marzeniem każdego początkującego typera jest regularne zarabianie pieniędzy (oczywiście kosztem legalnych firm bukmacherskich). Z typowania można (podobno) się utrzymać, ale niestety nie jest to łatwe. Przypomina to nieco grę na giełdzie papierów wartościowych. Aby osiągnąć sukces, nasz typer, podobnie jak broker na giełdzie, aby wygrywać musi dysponować ogromną wiedzą, być osobą stabilną emocjonalnie, oraz mieć analityczny umysł. Kolejna ważną cechą dobrego gracza jest cierpliwość. Osoby, które traktują typowanie hobbystycznie, z reguły zadowalają sporadycznymi wygranymi, ,,profesjonalni” typerzy to nieliczny odsetek w grupie graczy zakładów bukmacherskich. Wracając jednakże do tematu jako początkujący typerzy, aby zostać ,,profesjonalnym” typerem potrzebują :

Zacznij od zdobycia wiedzy na temat sportu

Bez odpowiedniej wiedzy nigdy nie mamy szans na wygrane na zakładach bukmacherskich. W przypadku obstawiania zakładów na sport odpowiednia wiedza jest naprawdę niezbędna. Pierwszym przykładem, do czego ta wiedza nam się przyda, to na przykład odrzucanie zakładów, które wiemy że nie będą udane (bo po prostu wcześniej już to poznaliśmy, nieprawdaż? – w końcu wiedza to potęga!). Nasza pewność siebie odbija się na naszych typach. Ale co uznamy za czynnik przesądzający o tym, czy warto obstawić, zależy wyłącznie od nas. Najpierw sugestia poprzez fakty, następnie sugestia poprzez kursy nigdy na odwrót. Zanim obstawimy dany kurs, zabawmy się sami w ,,bukmachera” – jaki kurs na ten zakład sami byśmy dali, jeżeli jest inny, niż nasze przewidywania, następne pytanie to „dlaczego”, odpowiedź na to pytanie da nam pełen obraz sytuacji. Psychologia wsteczna to nasz przyjaciel przy zakładach bukmacherskich.  

5/5 - (2)