Sposoby na szybką kasę – w których firmach bukmacherskich możemy wygrać najwięcej?

Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większą popularnością. Gracze otrzymują coraz to nowe możliwości, kiedyś grało się przede wszystkim w zakładach stacjonarnych, podczas gdy teraz można zawierać zakłady również online, która to forma rozgrywki dla wielu jest o wiele bardziej interesująca, gdyż w ten sposób można zakładać się przez całą dobę siedem dni w tygodniu. 

Co należy wiedzieć, aby szybko zarobić w zakładach bukmacherskich? 

Dla wielu ludzi, sport jest największą pasją. O ulubionej przez siebie dyscyplinie sportu, wiedzą naprawdę dużo. Należy jednak pamiętać, że wiedza choć ważna nie zawsze wystarcza, by poprawnie obstawić dane spotkania. Typer nie ma wpływu na wszystko, nawet wtedy gdy dany zespół bądź sportowiec uważany jest za faworyta, jednak wystarczy, że sportowiec w ciągu zawodów źle stanie i przyprawi się o kontuzję, bądź też drużyna uważana za faworyta straci zawodnika w wyniku czerwonej karki, wtedy szanse nagle spadają. Typerzy lubią zawierać zakłady bukmacherskie online, gdyż szanse na wygraną wzrastają, w przypadku kiedy zespół przegrywa, zawsze pozostaje też tzw. cash-out. 

Chcąc grać w zakładach bukmacherskich, warto typować tam, gdzie bonus powitalny jest bardzo atrakcyjny, kursy na wydarzenia są konkurencyjne, ponadto są promocje dla stałych graczy. Każdy typer powinien wybrać w sposób indywidualny najbardziej dla siebie atrakcyjnego operatora zakładów wzajemnych, można to zrobić analizując wysokość kursów oraz sprawdzając, czy dany operator przygotował super boost. Najlepsi bukmacherzy mają takie rozwiązania jak m.in. królewskie kursy oraz luksusowe ako+, jednym słowem, warto grać tam, gdzie najwięcej można wygrać, warto w tym celu przejrzeć ranking bukmacherów. 

Czy zakłady bukmacherskie to gra losowa? Gdzie najwięcej wygrać?  

Pomimo faktu, że część typerów chce uważać zakłady bukmacherskie za grę opartą o prawidła matematyki, czego dowodem takie książki jak m.in. 'Futbonomia’, sport zawsze będzie losowy. Nawet wtedy, gdy grają VFL Bochum z Bayernem Monachium, wystarczy moment dekoncentracji, szybka czerwona kartka, przypadkowy gol dla teoretycznie słabszej drużyny, by faworytowi grało się ciężko. Sport jest losowy i zawsze tak pozostanie. 

Skoro zakłady bukmacherskie są pomimo wszystko grą losową, warto sklasyfikować je do tej właśnie kategorii. Zdaniem wielu, najlepszą grą losową jest Eurojackpot, gdzie w szybkim czasie można zarobić na tyle duże kwoty, by poczuć się ustawionym finansowo do końca życia. W maju 2022 r., w tej grze padła jedna główna wygrana, zwycięzca zdobył niebagatelną kwotę 110 milionów Euro. Losowanie miało miejsce 20 maja 2022 r. Polacy mogą grać w tę grę liczbową od 9 września 2017 r., kiedy to na polski rynek została wprowadzona przez Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto. 

Podsumowanie  

Zakłady bukmacherskie pomimo wszystko są losowe, dlatego też warto tutaj grać, szukając wysokich kursów, jednakże jednocześnie opłaca się typować też inne rozgrywki losowe, w tym przede wszystkim Eurojackpot, gdzie potencjalne wygrane są najwyższe. Chcąc wygrać pełną pulę wystarczy wytypować 5 liczb z 50 oraz 2 z 12. Szanse na odniesienie zwycięstwa są porównywalne z tymi w zakładach wzajemnych, zaś wygrana pozwoli na spełnienie wszystkich planów i marzeń. 

5/5 - (1)