Popularne systemy bukmacherskie

Systemy stawkowania to jedne z najpopularniejszych sposobów na to, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięskie obstawianie kuponu u legalnego bukmachera. Jakie więc są najpopularniejsze systemy bukmacherskie?

Popularne systemy bukmacherskie

Zalety systemu stawkowania

Systemy stawkowania stały się popularne z racji tego, że niosą za sobą kilka zalet, takich jak :

– Możemy wygrywać więcej w porównaniu ze standardowymi (pojedynczymi) typami jeśli nasze wybory odniosą sukces.

– Nie tracimy zakładów, ponieważ dzięki stawkowaniu możemy pokryć nasze straty i wyjść na zero albo nawet wygrać trochę pieniędzy jeżeli niektóre typy odniosą sukces.

– Ryzyko w systemach stawkowania jest znacząco obniżone w przeciwieństwie do zwykłych kuponów z wieloma zdarzeniami.

Z drugiej strony, ich minusem jest to, że tego samego tyczą się Twoje potencjalne zyski z wygranej. Gracze, którzy opowiadają o swoich typach na forach bukmacherskich preferują systemy zakładów z ryzykownymi wyborami z wyższymi kursami. Uwzględniając redukcję Twojego ryzyka, zwiększasz swoje szanse na wygraną. Powinniśmy jednak pamiętać, że ta strategia zaoferuje nam długoterminowe zyski tylko przy zdarzeniach z wysokim kursem. Kupony wielokrotne są najbardziej powszechnymi typami kombinacji wśród ryzykantów. Możesz obstawiać dwójki, trójki i więcej. Aczkolwiek z powodu iż wszystkie Twoje zakłady są częścią jednego kuponu, wszystkie one muszą się zakończyć przewidzianym przez Ciebie wynikiem, aby zagwarantować sukces kuponu. Rzecz jasna nagroda może być potężna tylko na papierze, jednakże matematyka oraz statystyka mają tendencję do udowadniania, że te rodzaje zakładów bardzo rzadko przechodzą.

Lucky 15

Lucky 15 jest systemem czterech selekcji, zawierającym 15 oddzielnych akumulatorów: 4 pojedyncze, 6 podwójnych, 4 potrójne i jeden czterokrotny. Tylko pojedyncza wygrana selekcji, zagwarantuje zwrot pieniędzy. “Lucky 15” dosłownie oznacza “szczęśliwą piętnastkę”, przydomek “lucky” wziął się stąd, że wielu bukmacherów może od czasu do czasu oferować pewne bonusy w związku z wygraną z użyciem systemów “lucky”.

Lucky 31

Jest to system zakładów stworzony z pięciu selekcji, zawierający 31 różnych zakładów: 5 pojedynczych akumulatorów, 10 podwójnych, 10 trzykrotnych, 5 czterokrotnych, a także pięciokrotny akumulator pojedynczy. Tak jak w przypadku Lucky 13, również i do tego zakładu mogą być oferowane jakieś bonusy przez bukmacherów.

5/5 - (1)