Najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce

Ewidentnie nie wiesz, na co się zdecydować? Chcesz zaś wybrać profesjonalne firmy bukmacherskie? Opcji jest minimum kilka. Sprawdź, którzy legalni bukmacherzy są w tym momencie uważani przez ekspertów, jak i samych zawodników, za najlepszych.

STS

Co wybrać? Interesują Cię legalni bukmacherzy? Dla wielu typerów STS to najlepsza w tym momencie firma działająca na terenie naszego kraju. Czym cechuje się jednak ten podmiot? Jest to oczywiście legalna firma bukmacherska. Ma zatem papiery na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie kraju. Warto zauważyć, że STS posiada bardzo urozmaiconą ofertę. Bez żadnego problemu możesz zatem zdecydować się typować wydarzenia sportowe z rozmaitych dyscyplin. Nie tylko tych najpopularniejszych, ale także nieco bardziej niszowych. Należy podkreślić, że STS oferuje do typowania nie tylko zakłady przedmeczowe. Nie ma żadnych przeszkód, by grać za własne pieniądze również wydarzenia live. Poza tym możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnego bonusu powitalnego (1200 PLN na start).

Fortuna

Dobrym wyborem jest także Fortuna. Dlaczego? Jeśli interesują Cię legalni bukmacherzy, to bez wątpienia warto zastanowić się nad ofertą tego podmiotu hazardowego. Jest on legalny i bardzo dobrze oceniany. Między innymi ze względu na wysokie kursy na faworytów. Tutaj także możesz obstawiać rozmaite dyscypliny. Nie brakuje najpopularniejszych sportów. Takich, jak piłka nożna, tenis ziemny, skoki narciarskie itp. Bez przeszkód możesz grać także dyscypliny o wiele bardziej niszowe. Takie, jak chociażby wyścigi konne, tenis stołowy, darts itp. Co wyróżnia Fortunę na tle innych? To nie tylko bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Możesz także skorzystać z wielu ciekawych promocji. Jest to na przykład możliwość obstawiania bez konieczności uiszczania podatku (te opłaty bierze na siebie bukmacher). Jest to zaś możliwe w ramach Happy Hours.

LV BET

To jedna z nowszych firm bukmacherskich, która dopiero od kilku lat działa na terenie naszego kraju. Podobnie, jak STS i Fortuna także LV BET jest w 100% legalny. Możesz tam zatem swobodnie zarejestrować konto; bez obaw o jakiekolwiek kłopoty z polskim prawem. Czym cechuje się LV BET? To bardzo dobry bonus powitalny (można zgarnąć nawet 3333 PLN). Twarzą tej akcji dla nowych użytkowników jest sam Jakub Błaszczykowski, w tym momencie występujący w barwach krakowskiej Wisły. Warto zauważyć, że LV BET słynie z częstych promocji dla stałych Klientów. Jaka jest oferta? Naprawdę bardzo wszechstronna. Gracze znajdą wszystko, co jest im potrzebne do szczęścia. Bez żadnego problemu można zatem obstawiać między innymi najpopularniejsze oraz nieco mniej znane dyscypliny. Nie tylko przed rozpoczęciem, ale także w ich trakcie (tryb live).

Gdzie warto obstawiać?

Opcji na tej płaszczyźnie nie brakuje. Pamiętaj jednak, by przyłożyć się do wyboru odpowiedniej firmy hazardowej. Najlepiej, by zostali przez Ciebie wyselekcjonowani jedynie legalni bukmacherzy. Dzięki temu będziesz mógł grać w 100% zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami. Warto wiedzieć, że takie firmy zapewniają zaś szeroką ofertę i wysokie kursy. To oczywiście ułatwia wygrywanie sporych pieniędzy.

5/5 - (3)