Jak możesz zarobić na e-sporcie?

Każdy chciałby zarabiać, siedząc przed komputerem i nie robiąc nic, prawda? Nie da się ukryć, że każdy ma ochotę na to, aby zarabiać, no ale niestety – aby zbierać dużą kasę, trzeba nierzadko się mocno natrudzić. Nie inaczej jest w wypadku e-sportów, jednakże jak ty – możesz zarobić na e-sporcie?

Jak możesz zarobić na e-sporcie?

W jaki sposób możesz zacząć zarabiać na e-sporcie?

Otóż jest wiele opcji na to, aby zarobić właśnie na e-sporcie. Jedną z nich jest zostanie profesjonalnym trenerem e-sportowym, inną opcją jest na przykład obstawianie zakładów sportowych na twoje ulubione gry online. Jednakże z racji tego, że wolimy to drugie, to przedstawimy ci, jak zacząć z obstawianiem zakładów e-sportowych!

Cierpliwość

Niestety, ale od czegoś trzeba zacząć. Zacznijmy więc od tego, że cierpliwość to cnota każdego gracza, który chce regularnych zysków. Wcześniej czy później obstawianie u bukmachera spowoduje utratę wszystkich pieniędzy. Żelazne prawo skutecznego obstawiania brzmi: jakość, a nie ilość. Lepszym pomysłem jest uważna analiza zakładów niż tworzenie kuponów i obstawianie na przysłowiową pałę. Dlatego gracze liczący na zyski muszą cierpliwie czekać – poniekąd bukmacherzy ci to wynagrodzą. Powinieneś bardzo mądrze i uważnie wybierać zakłady, znaleźć prawidłowy system obstawiania i mieć dużą wiedzę. Dużo jak na początek, czyż nie? Dlatego też pamiętaj, aby wybrać, od czego chcesz zacząć, a następnie to kontynuować, ale powoli i z umiarem.

Kto wspiera zawody e-sportowe w naszym kraju?

Zakłady e-sportowe są obsługiwane przez wszystkie legalne firmy bukmacherskie w Polsce. W Fortunie LVbet i STS mogą znaleźć dobre oferty na podobne wydarzenia. Ostatni z wymienionych bukmacherów współpracował nawet z Polską Ligą E-Sportową i przedstawił ciekawe oferty na ESL Mistrzostwa Polski. Większość bukmacherów internetowych pozwala nam obstawiać każdy większy turniej i ciekawe wydarzenie e-sportowe. Polska jest również ważna na europejskiej mapie eSportowej. W naszym kraju odbywa się wiele ważnych rozgrywek. Wiele ekscytujących wydarzeń e-sportowych rozpoczęło się w lutym, marcu, maju i na początku września. W tych miesiącach zasługuje na szczególną czujność. Bukmacherzy tacy jak STS zazwyczaj oferują wiele ciekawych promocji bukmacherów e-sportowych, ale często musimy strzelać w odpowiedniej cenie, aby z nich skorzystać.

Kolejny IEM odwołany?

Intel Extreme Masters to jedna z najpopularniejszych imprez e-sportowych w naszym kraju. Katowice gościły wiele profesjonalnych drużyn e-sportowych z różnych krajów, w tym i wielu kibiców, którzy kibicują swoim ulubionym drużynom w CS, GO, LOL lub innych popularnych grach. Niestety w tym roku nie odbył się iem IEM, więc imprezy nie można przełożyć na drugą połowę tego roku, więc kolejnym IEM, który będziemy mogli obejrzeć planowany jest w 2022 roku. Stało się tak ze względu na obawy, że wojewoda śląski nie chciał doprowadzić do rozprzestrzeniania się koronawirusa, dlatego choć IEM nie wydarzył się w Katowicach, to jednak „udało się” odtworzyć go w Internecie.

5/5 - (1)