Granie u bukmachera – jak to robić poprawnie?

Granie na zakładach bukmacherskich jest coraz bardziej popularne, ale z drugiej strony niewielu graczy wie, jak wygrywać, dlatego też dziś dowiesz się, w jaki sposób możesz wygrywać na zakładach bukmacherskich!

Granie u bukmachera – jak to robić poprawnie?

Zacznij od rankingów bukmacherskich!

Dokładnie przeanalizuj rankingi bukmacherskie, aby zobaczyć aktualne kursy i bukmachera z najlepszą ofertą. Upewnij się też, że stawiasz tylko na sporty, które znasz. Skoncentruj się na lidze, którą znasz najlepiej. Nigdy nie stawiaj zakładów bez przygotowania, więc przed postawieniem zakładu sprawdź dokładnie kursy podane przez bukmachera dla każdej opcji gry. To podstawowe zasady, jakich powinieneś się trzymać – wtedy też twoje szanse na wygraną na pewno wzrosną.

Zarejestruj się u kilku bukmacherów

Na polskim rynku zakładów sportowych do wyboru jest wiele firm bukmacherskich, bo w tym roku mamy ich ponad 20. Oczywiście głównym celem każdego gracza powinno być zdobycie jak największej liczby bonusów. Oczywiście teraz myślisz, że lepiej obstawiać u wielu bukmacherów, ale to znacznie zmniejszy Twoje szanse na wygraną – dlaczego? Więc jest to łatwe, ponieważ być może nie przeczytałeś warunków przed wybraniem bonusu? Cóż, co najważniejsze, legalni bukmacherzy w polsce określają w swoich warunkach, że musisz postawić ten bonus po określonym kursie – co bardzo utrudnia ich wypłaty, dlatego też dobierz swój bonus z rozwagą.

Analiza sportowa

Logicznie rzecz biorąc, zazwyczaj wygrywa najlepsza drużyna w lidze, ale to nie znaczy, że zasady zawsze dotyczą wszystkich meczów – w końcu żadna drużyna nie może wygrać za każdym razem, prawda? Dlatego przeanalizuj formę gracza, sprawdź historię, czyli przeciwnika drużyny i przeciwnika, wynik meczu itp. Na wynik gry wpływa wiele czynników, więc analiza, która pomoże określić możliwe zwycięstwo, jest bardzo złożona. Z doświadczenia wiemy, że obstawianie wielu meczów na początku sezonu nie jest najlepszą strategią, więc gdy pozbędziesz się większości niepewności, spróbuj obstawić.

Fora bukmacherskie pomogą ci wygrywać

W Internecie istnieje wiele forów o grach losowych. Przed postawieniem zakładu warto wspomnieć, że inni gracze mogą zasugerować ci lepsze rozwiązanie, bądź wskazać blog bukmacherski, który ma odpowiedni poradnik. Może coś przeoczyłeś, ale inni gracze to złapali – więc warto to wykorzystać. Oczywiście fora bukmacherskie mogą być również wykorzystywane do innych celów, takich jak dyskusja z innymi graczami, który typ jest wart obstawiania lub jest lepszy.

Oceń nas!