Gdzie typować Euro 2020?

Z wiadomych przyczyn turniej Mistrzostw Europy został przeniesiony z 2020 na 2021 rok. Tak więc do Euro jest coraz bliżej, a osoby które podejmują się gry u bukmachera zacierają już rączki, bo jak wiadomo jest to duża impreza sportowa i można na niej zarobić trochę pieniędzy. Wiele zakładów bukmacherskich już teraz ma bogatą ofertę dotyczącą właśnie tego wydarzenia. Zobaczmy więc gdzie najlepiej postawić takie zakłady, aby nam się opłacało.

Zakłady bukmacherskie a bonusy powitalne 

Wielu bukmacherów oferuje nam pewne bonusy powitalne, które możemy wykorzystać właśnie na zakłady poświęcone Mistrzostwom Europy. Warto przejrzeć ofertę najpopularniejszych buków w Polsce.

STS Euro 2020

Najstarszy bukmacher w Polsce. Posiada on w swojej ofercie wiele zakładów dotyczących właśnie EURO 2020. Możemy wybrać zwycięzcę turnieju, króla strzelców, kto wyjdzie z grupy i jak daleko zajdzie Reprezentacji Polski. Dodatkowo oferowany jest nam bardzo ciekawy bonus powitalny, który możemy wykorzystać, tak jak chcemy m.in. na mistrzostwa Europy. Bonusy, jakie otrzymamy to:

 • wartość od depozytu wynosząca 1200 zł,
 • freebet w wysokości 25 zł,
 • 235 zł na zakład bez ryzyka.

Fortuna Euro 2020

Drugi najbardziej popularny bukmacher zaraz po STS-ie. Także jak poprzednik w swojej ofercie ma dużą ilość zakładów poświęconych Euro. Znajdziemy tu zakłady dotyczące zwycięzcy turnieju, drużyn, które wyjdą z grupy, bądź postępów naszej reprezentacji dokąd dojdzie na turnieju. Posiadają bardzo ciekawą ofertę powitalną, z której warto skorzystać podczas Euro. Bonusy, jakie na nas czekają to:

 • zakład bez ryzyka 600 zł,
 • 2150 zł bonusu od wpłaty,
 • freebet 20 zł.

LVBet

Kolejny zakład bukmacherski, który jest bardzo popularny wśród grających. Posiada on także ofertę dotyczącą tego popularnego turnieju. Mamy tu specjalną zakładkę poświęconą Euro. Obstawić tu możemy zwycięzcę turnieju, jak daleko Polska zajdzie, drużyny, które wyjdą z grupy czy króla strzelców. Mamy także spory bonus powitalny, w którym dostajemy:

 • 3000 złotych bonusu od wpłaty,
 • 333 zł zakład bez ryzyka.

Superbet

Najmłodszy zakład bukmacherski z całej stawki. Posiada specjalną zakładkę poświęconą Euro 2020. Bukmacher swoją uwagę skupia bardziej na reprezentacji Polski, dzięki czemu możemy skupić się na zakładach dotyczących naszej drużyny. Możemy tu także obstawić zwycięzcę turnieju, drużyny wychodzące z grupy czy zwycięzcę całego turnieju. Bukmacher oferuje nam także bonus powitalny, a mamy tam między innymi:

 • zakład bez ryzyka do 500 złotych,
 • freebet 34 zł,
 • bonus od depozytu 50 zł.

Podsumowanie

Jak widzimy, wielu bukmacherów oferuje nam bardzo ciekawe propozycje dotycząc turnieju Mistrzostw Europy. Do wyboru mamy bogatą ofertę, więc nawet najbardziej wybredny gracz znajdzie tu coś dla siebie. Najważniejsza zasada, jaką należy się kierować tym, aby był to w stu procentach legalny zakład bukmacherski . Warto wspierać legalnych bukmacherów, więc jak mamy zamiar obstawiać podczas Euro to tylko u legalnych źródeł!

Oceń nas!