Czy ktoś na polskim rynku bukmacherskim jest w stanie pokonać STS?

Ludzie chcący obstawiać wyniki meczów mają mnóstwo bukmacherów do wyboru. Jednak tymi najpopularniejszymi są STS i Fortuna, którzy są już bardzo długo obecni wśród grona czołowych firm bukmacherskich w Polsce. Wyróżniają ich wysokie kursy, ale też regularne promocje dla stałych graczy i ciekawe bonusy dla klientów, którzy z nimi dopiero chcą rozpocząć przygodę. Bardzo ważną kwestią dla graczy stawiających kupony u bukmachera jest to, że mogą łatwo znaleźć interesujące ich wydarzenie i postawić na nie gotówkę.

STS, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na rynku

Większość ludzi, którzy interesują się zakładami bukmacherskimi słyszało o tym bukmacherze. Często można też w telewizji i Internecie zobaczyć jak się reklamuje ten bukmacher. Na pewno jego ogromnym plusem są dość wysokie kursy poszczególnych zdarzeń w porównaniu do innych bukmacherów działających w Polsce, ale też mają bardzo przejrzystą stronę internetową oraz bardzo dobrze działającą aplikację mobilną. Dzięki tej aplikacji można z łatwością zawierać zakłady przy pomocy komórki nie martwiąc się o jakość działania strony internetowej.

U bukmachera STS można też spotkać liczne promocje dla stałych i nowych graczy. Nieraz zdarzają się u nich rankingi z powodu jakiś ważnych wydarzeń sportowych, gdzie do wygrania są jakieś dodatkowe bonusy. Sporym plusem jest to, że osoby zajmujące się ich mediami społecznościowymi dbają o interakcję z czytelnikami i organizują dla nich liczne konkursy, gdzie można wygrać jakieś gadżety związane ze sportem lub bonusy na grę u tego bukmachera. 

Fortuna, forbet, LVBET i pozostali bukmacherzy próbują gonić w rankingu popularności STS

Każdy gracz stawiający zakłady ma jakieś indywidualne preferencje, jeżeli chodzi o to, u którego bukmachera lubi grać. Jednym ludziom zależy na tym, aby było u buka dużo bonusów dla graczy często grających, a inni chcą na przykład szybko postawić zakład i nie szukać zbyt długo interesujących dla siebie zdarzeń. W tej chwili najlepsi bukmacherzy w Polsce mają możliwość wypłaty z konta u bukmachera praktycznie natychmiast, ponieważ kasa na naszym rachunku bankowym może być po kilku minutach.

Fortuna i LVBET mają sporo bonusów dla stałych graczy i wydaje się, że mają lepszą ofertę dla nich niż STS. Praktycznie co weekend można u nich postawić zakład, który w jakimś stopniu jest ubezpieczony. Też w forbet i Betfan dość często zdarzają się bonusy od depozytu, ale trzeba w miarę szybko obrócić wpłaconą kwotą i zagrać bonus. Bardzo dużo bukmacherów ma jakieś promocje dla graczy z okazji najważniejszych wydarzeń sportowych. Jedne z nich są bardziej korzystne dla klientów, a drugie trochę mniej.

Warto patrzyć na rankingi bukmacherów, ale też trzeba zwracać uwagę, u którego bukmachera najlepiej się gra i łatwo stawia się kupony. Nieraz zdarza się, że mniej popularni bukmacherzy przypadną nam do gustu i to u nich wolimy stawiać zakłady. Warto zwracać uwagę na możliwości wpłat jakie oferują bukmacherzy, bo też nieraz wolimy korzystać z jakiejś możliwości wpłaty.

5/5 - (1)