Co z tą piłką nożną? Czyli noga a koronawirus

Nie trudno jest zauważyć szkody, jakie poczynił koronawirus dyscyplinom sportowym. Tak naprawdę, jedyne co się utrzymało i nadal trzyma w miarę bez zmian – to e-sport, chociaż i tak fani e-sportu do dzisiaj są zdenerwowani przez odwołanie IEM-u. Jednakże skoro to czytasz, to zapewne nie interesuje cię ten temat – a chcesz dowiedzieć się czegoś o piłce nożnej. Dlatego też dziś, zaprezentujemy ci, co się dzieje z piłką nożną na świecie!

Co z tą piłką nożną? Czyli noga a koronawirus

Ogólnie to przyzwolenia na rozgrywki jeszcze nie ma

Otóż to, wielu fanów piłki nożnej cały czas ubolewa, że większe mecze piłki nożnej po prostu nie są możliwe do zrealizowania, ponieważ koronawirus to, koronawirus tamto – itd. No niestety, ale wciąż chińska pandemia trzyma nas za przysłowiowe ,,pyski” – więc niestety przez ryzyko zarażenia większość meczów ligowych po prostu się nie odbywa. Co jakiś czas też można znaleźć tu i ówdzie informacje na temat tego, że któryś z piłkarzy zaraził się koronawirusem, przez co nawet treningi muszą być odwoływane, co zapewne przełoży się na jeszcze gorszą formę zawodników w przyszłych sezonach piłkarskich.

Co z tym Euro?

No niestety, ale zostały one przełożone. Dokładny termin jeszcze zostaje dopracowywany, ale ciężko jest tak naprawdę jakkolwiek przewidywać, kiedy wreszcie będziemy mogli oglądać swoje ulubione rozgrywki piłkarskie. Wydaje się to dość smutne, jednakże jest to prawdziwe. Nie powinieneś się również nastawiać na to, że szybko wrócisz na trybuny – o nie. To raczej zdarzy się tylko wtedy, kiedy zostanie wynaleziona skuteczna szczepionka na koronawirusa, a ostatnio dochodzą do nas słuchy, że osoby które już raz przebyły chińską pandemię – znowu się mogą nią zarazić, co jest dość niepokojące i znacznie utrudni szukanie odpowiedniej szczepionki. Na zakończenie można tylko powiedzieć, że świat sportu, nawet po wynalezieniu odpowiedniego leku, nie będzie już taki sam, i trochę czasu minie, zanim wróci do siebie.

5/5 - (1)