Co najczęściej typują Polacy?

Polacy interesują się sportem. W zasadzie zawsze tak było, zwłaszcza kiedy udział w zawodach brali rodzimi sportowcy. Sukcesy rodzimych zawodników sprawiają, że Polacy czują się bardziej dumni ze swojego pochodzenia, 

Jakie dyscypliny pokochali Polacy? 

Polacy kochają piłkę nożną, wydaje się czasem, że ta wielka miłość nie jest odwzajemniona. Oczywiście, kluby oraz reprezentacja odnosiły sukcesy, jednak poza Igrzyskami Olimpijskimi w 1972 r. nasi nie wygrali nic wielkiego. Należy wspomnieć o sukcesach Legii Warszawa oraz Górnika Zabrze, pamiętnych bojach Lecha Poznań, jednak zawsze brakowało tej przysłowiowej kropki nad i. Prawda jest taka, że Dinamo Tbilisi, Steaua Bukareszt, Slovan Bratysława sięgały po europejski laur, naszym największym sukcesem pozostaje finał PZP w 1970 r. kiedy to zabrski Górnik poległ z AS Roma. Drugim popularnym sportem jest siatkówka, gdzie nasi zdobywali laury, zarówno reprezentacja jak też kluby, w Europie triumfowali Płomień Milowice oraz ZAKSA Kędzierzyn- Koźle. Bardzo popularny jest tenis ziemny, zwłaszcza teraz gdy sukcesy święci Iga Świątek, zaś Hubert Hurkacz coraz odważniej puka do elity wśród mężczyzn, sięga po coraz wyższe lokaty w rankingu ATP. Polacy kochają speedway, trudno się zresztą dziwić zważywszy, że rodzima PGE Ekstraliga jest zdecydowanie najmocniejsza w Europie. To właśnie, na polskich torach do niedawna jeździł Artiom Łaguta, ściga się na nich fenomenalny Tai Woffinden, przekładając na realia piłki nożnej to tak jakby u nas grali Lionel Messi i Cristiano Ronaldo. Wszystkie wspomniane dyscypliny są brane pod uwagę, kiedy typerzy decydują się na zawieranie kuponów u legalnych operatorów zakładów wzajemnych. Należy podkreślić, że nie tylko te dyscypliny, gdyż zimą gracze chętnie typują wyniki skoczków narciarskich, podczas sezonu amerykańskich lig NHL, NBA też te sporty znajdują się wśród wyborów graczy. 

Jak pomóc sobie, by częściej wygrywać u bukmachera? 

Dzisiejszy sport jest wojną informacyjną. Typerzy, którzy posiadają odpowiedni zakres wiedzy mają szansę by regularnie wygrywać pokaźne sumy pieniędzy. Sposobem na zdobycie informacji jest strefa typera, która stanowi forum dyskusyjne związane z tematami związanymi stricte z zakładami bukmacherskimi. Czołowi legalni bukmacherzy mają takie strefy, gdzie istnieje możliwość wymiany zdań z innymi graczami, podzielenia się z nimi uwagami odnośnie konkretnych spotkań. To tam na strefie, można obejrzeć posty z kuponami, sprawdzić najpopularniejsze posty. Dołączenie do strefy jest banalnie proste, wystarczy bowiem zarejestrować się i być aktywnym członkiem społeczności. Wielu kibiców zainteresuje również fakt, że na strefie można zapoznać się z zapowiedziami spotkań. 

Podsumowanie 

Polacy typują szereg dyscyplin, zwłaszcza tych w których aktywny udział biorą udział rodzimi zawodnicy. Dzięki zarejestrowaniu się na strefie typera, u któregoś z czołowych legalnych bukmacherów można skutecznie zwiększyć swoje szanse na prawidłowe wytypowanie konkretnych spotkań.

3.1/5 - (7)