Bukmacherzy online – jakie firmy są najpopularniejsze w internecie?

Wiele osób zastanawia się, które legalne firmy bukmacherskie są najpopularniejsze w internecie. Otóż dziś przestawimy wam trzy najpopularniejsze firmy dostępne online!

Bukmacherzy online – jakie firmy są najpopularniejsze w internecie?

Najpopularniejszy bukmacher w Polsce – Star-Typ-Sport

STS zostało założone w Polsce, w roku 1997 i co ciekawe, siedziba tej firmy mieści się również w Polsce a dokładniej w Katowicach na ulicy Porcelanowej 8. Zabawne jest czasem przesiadywać koło 3 stawów wiedząc, że za jednym z nich znajduje się siedziba jednego z największych, ogólnopolskich bukmacherów. Ale wracając do tematu, siedziba oraz założenie takowej firmy niestety stanowi zdecydowaną rzadkość na Polskim rynku, ponieważ większa ilość firm bukmacherskich świadczących usługi online jest zarejestrowana poza granicami kraju, co może budzić u wielu ludzi wątpliwości, co do wypłaty swoich wygranych bądź płatności.

Wiadomo, lepiej stawiać na swojskie firmy, a nie na niepewne, zagraniczne (choć wiadomo, legalne). Oczywiście oprócz tego, że możemy darzyć STS zaufaniem, to ich oferta również jest bardzo atrakcyjna.

Oferta bukmachera ForBet!

Bukmacher ForBet wprowadził do swojej oferty wiele możliwości. Każdy gracz może wybrać swoją ulubioną dyscyplinę spośród wielu propozycji, którymi są na przykład : piłka nożna, tenis, czy koszykówka. Forbet daje również możliwość podjęcia wyzwania w grach live, e-sportach, wirtualnych sportach i innych grach. 

Firma oferuje graczom wysokie kursy, co jest możliwe dzięki pobieraniu niskiej, zoptymalizowanej marży. Forbet dbając o swoich klientów, często podwyższa swoje kursy, w szczególności przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Bukmacher stworzył ciekawą i intuicyjną stronę internetową, jak również dostosowaną do wymagań graczy, przejrzystą aplikację mobilną. Dzięki profesjonalnie przygotowanemu serwisowi możliwe jest śledzenie wydarzeń z każdego miejsca, jak również pasjonowanie się rozgrywkami na żywo. Operator zadbał również o fachową, specjalistyczną i uprzejmą pomoc techniczną i konsultantów, a na dodatek nadal możemy u niego grać w zakłady online, nawet w trakcie kwarantanny. 

Lv Bet!

Firma bukmacherska LV Bet może pochwalić się swoim naprawdę świetnie przygotowanym serwisem internetowym, menu jest bardzo przejrzyste i przemyślane, złoto-czarno-biała kolorystyka naprawdę dobrze się ze sobą komponuje. Po otwarciu strony bukmachera LV Bet możemy zaobserwować na górze strony pasek menu, na którym znajdują się przyciski odsyłające nas do aktualnej oferty tego bukmachera, czyli : zakładów bukmacherskich, zakładów na żywo, sporty wirtualne oraz esport. Tą ostatnią polecamy szczególnie, ponieważ jest dosyć niedawno wprowadzonym elementem przez tego bukmachera.

3/5 - (2)