Bukmacherzy – czy oni dbają o swoich klientów?

To, czy firmy dbają o swoich klientów, jest często odzwierciedlone w tym, jak ten biznes jest prowadzony, czyli po prostu wystarczy spojrzeć na opinie o danej firmie. Jednakże ci, który chcą utrzymać się na rynku, oraz zarobić na swoich graczach, zawsze starają się przypodobać swoim klientom, chociaż nieraz kończy się to kontrowersjami. Czy więc bukmacherzy dbają o swoich klientów?

Bukmacherzy – czy oni dbają o swoich klientów?

Bukmacherzy a problem pojedynczego gracza

Jeśli bukmacherzy skupialiby się wyłącznie na pojedynczych typerach, to nigdy nie osiągnęliby takiego sukcesu, na taką skalę (Suma podatków ściągniętych z legalnych polskich bukmacherów w roku 2017 wynosiła około 400 milionów złotych). Tym głównie zajmują się osoby do tego specjalnie wyznaczone, czyli na przykład analitycy. Oprócz tego, oczywiście firmy bukmacherskie same z siebie trzymają ,,rękę na pulsie” i jeśli na pojawi się jakiś wybitny gracz, to taniej będzie go zatrudnić, niż pozwolić mu wygrywać jeden typ sportowy za drugim, nieprawdaż?

Pamiętaj, że dla bukmachera też pracują gracze

Gracze zakładów bukmacherskich i osoby pracujące na kontrakt bukmachera to nic innego jak występujące przeciwko sobie strony, jedna stara się ograć drugą, podczas gdy daleko, poza możliwościami zwykłych ludzi (oraz zwykłych bukmacherów) właściciele firm siedzą i korzystają z tej starej zasady, aby właśnie zarobić miliony na nieszczęściu innych ludzi, czyli na zakładach sportowych oczywiście. Jednakże przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że zakłady to branża bukmacherska (a po części usługowa) dlatego tak naprawdę firmy bukmacherskie nie mogą wykonać jakiegokolwiek kroku w stronę poznania prywaty swoich graczy, bez zdenerwowania swoich klientów.

Statystyki, analityka

Gracze zakładów bukmacherskich, którzy po spotkaniu swojej wytypowanej drużyny, zapominają o spotkaniu i idą zajmować się czymś innym, niż analizowaniem oglądanego przed chwilą spotkania, mają mikroskopijne szanse że osiągną w typowaniu zakładów wyjątkowe sukcesy. Bukmacher musi działać inaczej. Analizowanie wyników, każdej strzelonej bramki, każdego nawet mrugnięcia okiem zawodników, tworzenie statystyk, to jest to, czym odróżnia się miernego typera od dobrego gracza zakładów bukmacherskich. Jako dodatkową poradę możemy wam powiedzieć że najlepsze co możemy zrobić, jeśli oglądamy spotkanie na komputerze (bądź inteligentnym telewizorze) to po prostu włączyć nagrywanie ekranu, dzięki czemu będziemy mieli możliwość obejrzenia spotkania nawet zaraz po jego zakończeniu, co pozwoli nam na dokładną analizę tego spotkania kiedy tylko będziemy chcieli.

5/5 - (2)